skip to Main Content
REZERVACE NA: +420 466 053 255, +420 777 931 170
Restaurace

RESTAURANT BIRDIE

Restaurant Birdie se skládá z mnoha částí – vnitřní restaurace, několika salónků a venkovní zahrádky kde se mimo jiné také nachází velmi útulný uzavřený zahradní altán.

Restaurace nabízí kapacitu 33 míst, malý salónek 14 míst, snídaňový salónek 18 míst, velký salónek 45 míst a zadní salónek 20 míst. Letní venkovní zahrádka má kapacitu 50 míst a zahradní altán další 40 míst.

 

NABÍDKA POKRMŮ TUZEMSKÉ I ZAHRANIČNÍ KUCHYNĚ

Nabídku jídel tuzemské i zahraniční kuchyně si můžete vychutnat jak ve vnitřních částech Restaurace Birdie, tak i v rámci venkovní zahrady, kde při příznivém počasí vaříme před zraky našich hostů.

Díky kapacitě jednotlivých částí restaurace je Birdie vhodné místo pro pořádání firemních akcí, banketů, svateb a dalších společenských akcí. Případný pronájem jednotlivých salónků je na individuální dohodě s provozovateli Restaurantu Birdie.

V restauraci klademe velký důraz na kvalitu a profesionální přístup. Při přípravě pokrmů používáme čerstvé kvalitní suroviny a nejnovější technologie. Samozřejmostí je dodržování veškerých hygienických norem a systému HACCP.

 

REZERVACE

Pro rezervace míst v Restaurantu Birdie nás, prosím, kontaktujte na tel. čísle +420 466 053 250 nebo prostřednictvím e-mailu. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se do naší restaurace budete rádi vracet a využijete i našich ubytovacích služeb.

 

DALŠÍ NAŠE SLUŽBY

Dále Vám nabízíme naše cateringové služby pro firemní i soukromé akce.

Back To Top
×Close search
Search