skip to Main Content
REZERVACE NA: +420 466 053 255, +420 777 931 170
Restaurace

REZERVACE

Pro rezervace míst v Restaurantu Birdie nás, prosím, kontaktujte na tel. čísle +420 777 771 708 nebo prostřednictvím e-mailu. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se do naší restaurace budete rádi vracet a využijete i našich ubytovacích služeb.

RESTAURACE BIRDIE

Restaurace Birdie se skládá z vnitřní restaurace, několika salónků a venkovní zahrádky, kde se mimo jiné také nachází velmi útulný uzavřený zahradní altán.

Restaurace nabízí kapacitu 33 míst, malý salónek 14 míst, snídaňový salónek 18 míst, velký salónek 45 míst a zadní salónek 20 míst. Letní venkovní zahrádka má kapacitu 50 míst a zahradní altán další 40 míst.

NABÍDKA POKRMŮ TUZEMSKÉ I ZAHRANIČNÍ KUCHYNĚ

Nabídku jídel tuzemské i zahraniční kuchyně si můžete vychutnat jak ve vnitřních částech Restaurace Birdie, tak i v rámci venkovní zahrady.

Díky kapacitě jednotlivých částí restaurace je Birdie vhodné místo pro pořádání firemních akcí, banketů, svateb a dalších společenských akcí. Případný pronájem jednotlivých salónků je na individuální dohodě s provozovateli Restaurantu Birdie.

Firemní večírky a prezentace

Pro Vaše firemní akce, semináře či přednášky nabízíme čtyři samostatné salonky a konferenční prostory s kapacitou 14, 18, 20 nebo 45 míst. Tyto lze samozřejmě využít i pro rodinné oslavy, společenské rauty či svatební hostiny.

Samozřejmostí je i možnost zajištění bohatého občerstvení a dalšího servisu.

Tyto oddělené prostory můžete užívat zcela nerušeně. Máte však možnost využít služeb našeho příjemného personálu, který se ochotně postará o klidný průběh Vaší akce.

V jednom z našich salonků můžete shlédnout stálou expozici obrazů od akademického malíře Zdeňka Sigmunda.

Back To Top
×Close search
Search